Нашата Македонија
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Пишувајте гатанки ако знаете :)

2 posters

Go down

default Пишувајте гатанки ако знаете :)

Пишување  StrongeR Нед Jул 18, 2010 2:26 am

Овде пишувајте гатакни да видиме колку знаете !!
StrongeR
StrongeR
Admin
Admin

Број на мислења : 223
Points : 14297
Join date : 2010-07-03

https://www.facebook.com/pages/Kolku-makedonci-ne-ima-be-/1238883

Вратете се на почетокот Go down

default :D:D

Пишување  MarioMK Нед Jул 18, 2010 8:33 pm

sum gi zabravil a inace mnogu znaev Very Happy Very Happy Very Happy
MarioMK
MarioMK
Модератор
Модератор

Број на мислења : 56
Points : 13545
Join date : 2010-07-09
Местолокација : Makedonija

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Пишувајте гатанки ако знаете :)

Пишување  StrongeR Нед Jул 18, 2010 9:33 pm

MarioMK напиша:sum gi zabravil a inace mnogu znaev Very Happy Very Happy Very Happy
хаха ок
StrongeR
StrongeR
Admin
Admin

Број на мислења : 223
Points : 14297
Join date : 2010-07-03

https://www.facebook.com/pages/Kolku-makedonci-ne-ima-be-/1238883

Вратете се на почетокот Go down

default Re: Пишувајте гатанки ако знаете :)

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот